Yapım: Türkiye

The Taste Türkiye izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Mutfaktaki yeteneklerine güvenen amatör ya da profesyonel tüm aşçılara açık olan yarışmada amaç; jürinin lezzet olarak en çok beğeneceği yemeği hazırlamak. Yarışmacılar yaptıkları yemeği sadece tek bir kaşıkta jürinin beğenisine sunacak. Jüri, yemekleri kimin hazırladığını, hangi malzemeleri kullandığını veya nasıl pişirdiğini bilmeden değerlendirecek. Jüri üyeleri başarılı buldukları adayları, 4’er kişiden oluşacak takımlarına almak için ikna […]

Çarkıfelek izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Çok Güzel Hareketler 2 izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Yaklaşık 2 yıl boyunca eğitim alan birbirinden yetenekli insanların toplandığı bir ekip, yazmış oldukları skeçleri izleyiciyle buluşturuyor. Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı tiyatro şovu, yıllar sonra tekrardan ekranlara dönmüştür. İzleyiciyi komedi tufanına sokan yetenekleri gençlerden oluşan ekibin yer aldığı Çok Güzel Hareketler 2 izle Kanal D’de yayın hayatına başlamıştır.

Yaprak Dökümü izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Haksızlığa karşı tahammülü olmayan Ali Rıza Bey, beş çocuğu ve eşiyle birlikte yaşamaktadır. Çocuklarını en iyi şekilde büyütmek için uğraşan, doğru aile terbiyesi verebilmek için elinden geleni yapan Ali Rıza Bey, günün birinde felç geçirmiştir. Ailesinden yaşanan olaylardan dolayı kötü durumlara düşen Ali Rıza Bey’in dramatik aile hayatı anlatılmıştır.

Benimle Söyle izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yaptığı şarkı yarışması, 100 kişilik jürisiyle fark yaratacak. Birbirinden değerli jüri üyelerine ise Birce Akalay kaptanlık yapacak. Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar […]

Eser Yenenler Show izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Tiyatro oyuncusu başarılı komedyen Eser Yenenler, TV8 kanalında ünlü isimleri davet ederken onların en rezil anlarını paylaşmaktadır. Ünlü isimlerle sohbet eden, ünlüler sosyal medyadaki fotoğrafların altına gelen yorumları seyirciye aktaran Eser Yenenler’in talk-showu komedi tufanı yaratmaktadır.

Leke izle

9 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Öksüz büyüyen Yasemin, hayatın zorluklarına rağmen ayakta kalabilmeyi başarmıştır. Almanya’da doğup büyüyen Yasemin’in çocukluğu yetimhanede geçmiştir. Yetimhaneden çıktıktan sonra hukuk fakültesi okumaya karar veren Yasemin, başarılı olmuştur. Yasemin, kardeşi Murat’ın velayetini alabilmek için hukuk fakültesi okumak istemiştir. Cem, varlıklı bir ailenin erkek çocuğudur. Cem ve Yasemin’in yolları kesiştikten sonra büyük bir aşkın doğması kaçınılmaz olacaktır.

Zengin ve Yoksul izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Zengin akrabaların gölgesinde büyüyen Aysel, ailesiyle çok hor görülmüştür. Küçük yaşlardan beri başlayan olay, yıllar geçtikçe de devam etmiştir. Aysel artık büyümüştür. Geçmişten beri içinde büyük bir öfke tutan Aysel, kuzeni Aleyna tarafından onuru yerle bir olacaktır. Aysel, dramatik hayatına devam ederken yolu Karan’la kesiştikten sonra hayatı değişecektir.

Elimi Bırakma izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Aşçılık eğitimi alan Azra, babasının çıkan bir yangın sonucunda kaybetmiştir. Azra, kardeşi Mert ve üvey annesiyle birlikte yaşamaktadır. Sağlık sigortasından gelecek parayı üvey çocuklarından saklayan Sumru, bu gerçeği bir süre açıklamayacaktır. Sonrasında gelişen olaylar Azra’yı ve Mert’i çok zorlu günlere sürükleyecektir. Mert, kaybolmuştur. Azra her yerde kardeşini ararken çekmiş olduğu zorluklar Elimi Bırakma izleyicilerine dramatik […]

Nöbet izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Teröristlere göz açtırmayan Jandarma Özel Hareket timleri, görevlerine hız kesmeden devam etmektedir. Binbaşı rütbesinde Barış KALENDER, Yüzbaşı rütbesindeki Yiğit ALKAN ile tanıştıktan sonra birlikte hareket edecekler. Binbaşı Barış KALENDER, genellikle halkın huzurunu sağlayacaktır. Yüzbaşı Yiğit ALKAN ise emrindeki askerlerle birlikte dağlarda teröristlerin kökünü kazıyacaktır.

Savaşçı izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Vatan millet uğruna mücadele veren şanlı Türk ordumuzun mücadelesi Savaşçı izle dizisinde anlatılıyor. 2017 yılında FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan askeriye dizisi, teröristlerin kökünü kazımak için gece gündüz demeden zorlu şartlar altından mücadele veren askerlerin hikayesi anlatılıyor. Özel Kuvvetler mensubu askerlerin, ülkeye karşı oluşan tehditleri de ortadan yok etme macerası anlatılıyor.

Kalk Gidelim izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Büyük bir şirketin sahibi olan Mustafa Ali’nin işleri son zamanlarda çok kötü gitmeye başlamıştır. İflas bayrağını diken Mustafa Ali, sosyete hayatına alışmış karısıyla başı derde girmiştir. Mustafa Ali, ailesine iflas ettiğini söylemez ve ailesiyle birlikte köyün yolunu tutar. Aile bireyleri tatile gittikleri zannetmiştir ancak Mustafa Ali hala gerçekleri söylememiştir. Devamında gelişen olaylar komedi tufanını da […]

Bir Aile Hikayesi izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Cem ve Reyhan, birbirlerini çok severek evlenen iki yetişkin insandır. Reyhan hamiledir ve yakın bir zamanda doğum yapacaktır. Doğum sancıları geldikten sonra hastaneye kaldırılan Reyhan, doğumhaneye girmiştir. Cem dışarıda beklenen çok heyecanlıdır. Ancak çiftin hevesleri kursağında kalacaktır. Berk, oyuncu olabilme hayalleriyle yanıp tutuşan genç bir delikanlıdır. Ailesiyle birlikte yaşayan Mahur, aldığı bir haber sonrasında paniğe […]

İkizler Memo Can izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Memo ve Can, birbirlerinden ayrılan iki kardeştir. Bebekken ayrı kalmak zorunda kalan iki kardeş tamamen bağımsız bir hayata sahiptirler. Memo, fakir bir hayat yaşamaktadır. Geçimini kağıt toplayarak sağlamaktadır. Can ise çok zengin bir hayat sahiptir. İki kardeşin etrafında gelişen olaylar beraberinde komediyi de getirecektir.

Arka Sokaklar izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

İstanbul Emniyet’inde görev olan Rıza Müdür, ekibiyle birlikte İstanbul’daki suçlarla mücadele etmektedir. Ekipteki her polisin ayrı ayrı özellikleri vardır. Rıza Baba, İstanbul Emniyetinde çok tanınan bir isimdir. Başarılarıyla sürekli gündemde olan Rıza Müdür ve ekibinin vermiş oldukları mücadele 2006 yılında ülkemizde izleyiciyle buluşmuştur.

Gülperi izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Çocuklarıyla birlikte yaşayan Gülperi, hayatında gelişen olaylardan sonra çocuklarının sevgisini kaybetmiştir ve onlardan ayrı kalmak zorunda kalmıştır. Çocuklarını tekrardan kazanabilmek için elinden geleni yapan bir annenin çocukları için verdiği mücadele Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Hercai izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek […]

Kızım izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Teyzesiyle birlikte yaşayan küçük kız Öykü, teyzesi tarafından terk edildikten sonra tek başına ortada kalmıştır. Yaşının küçük olmasına rağmen yetişkin insanlardan daha üstün bir zekaya sahip olan Öykü, yıllardır görmediği babasını bulabilmek için yollara düşecektir. Kızım izle dizisi Öykü ve etrafındaki insanları konu edinmiştir.

Payitaht Abdülhamid izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Payitaht Abdülhamid dizisinde Osmanlı padişahlarından 2. Abdülhamid’in hikayesi anlatılacak. Osmanlı İmparatorluğu’nun 34. padişahı ve 113. İslam halifesidir. Bunalımlı bir dönemde tahta çıkan Abdülhamid, Batı’ya karşı dengeci, Doğu’ya karşı İslamcı politikalar izlemiş, ülke içinde mutlakiyeti güçlendirmiştir.

Jet Sosyete izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Orta halli bir aile, parayı bulduktan sonra sosyete hayatına geçiş hikayesi dizi boyunca anlatılmıştır. Aile içindeki bireylerin farklı özellikleri komediyi de beraberinde getirmektedir. Aile komedi dizisi Star TV ve TV8 kanallarında yayınlanmıştır. Jet Sosyete izle dizisi Star TV’den ayrıldıktan sonra güncel olarak TV8 kanalında yayın hayatına devam etmektedir.

Çocuklar Duymasın izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Sert bir görünüşe sahip olsa da duygusal bir adam olan Haluk, modern bir hayat yaşayan Meltem ile tanıştıktan sonra dünya evine girmiştir. Çift evlendikten sonra çocuklarıyla birlikte mutlu bir hayat yaşarken, aile içinde yaşanan olaylar beraberinde komedi ve macera tufanını da getirecektir.

Bizim Hikaye izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Şükrü Elibol, eşi tarafından terk edildikten sonra çocuklarıyla birlikte yaşamaya başlamıştır. Alkole düşkünlüğünden dolayı eve uğramayan, çocuklarını hiçe sayan Şükrü, başıboş bir adamdır. Çocuklarının en büyüğü Filiz, kardeşlerine hem annelik hem babalık yapmaktadır. Fakir bir hayatta yaşamalarından dolayı çok zorluk çeken Filiz, Barış ile karşılaştıktan sonra hayatı değişecektir ve devamında hayatında macerasız bir gün olmayacaktır.

Tek Yürek izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Kanada’da buz hokeyi koçluğu yapan Halit, eşi ve çocukları Deniz ve Rüzgar’la mutlu bir yaşam sürmektedir. Her şey yolunda giderken eşinin ölümü Halit’i çok zor bir duruma düşürecektir. Koçluk kariyerinde de sıkıntılarla boğuşmaya başlayan Halit, çocuklarını da alarak İstanbul’a gelmiştir. Babasının yanına yerleştikten sonra yeni bir hayata başlayan Halit, şans eseri belediyenin kurmuş olduğu buz […]

Bir Zamanlar Çukurova izle

7 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

İstanbul’da yaşayan iki genç, evlenme hazırlığı içerisindedir. Ancak iki gencin hesaba katmadıkları bir olay başlarına geldikten sonra İstanbul’dan Adana’ya kadar savrulurlar. Adana’ya vardıkları zaman Çukurova’ya giden çift, orada da tatsız olaylar yaşarlar. Çukurova’nın köklü ailelerinden Yamanlar’la tanıştıktan sonra iki gencin kaderleri tamamıyla değişecektir.

Sen Anlat Karadeniz izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Nefes, isteği olmadan babası tarafından Vedat Sayar’la evlendirilmiştir. 17 yaşında henüz gençliğinin baharını yaşayan Nefes, Vedat’tan yıllarca işkence görmüştür. Tecavüze de maruz kalan Nefes’in Yiğit adında bir çocuğu vardır. Birçok kez evden kaçmayı düşünen ancak başarılı olamayan Nefes, evlerine gelen misafirlerin sayesinde kaçmayı başaracaktır. Trabzon’da kum işiyle uğraşan Mustafa Kaleli ve kardeşi Tahir, misafir olarak […]

Diriliş Ertuğrul izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Ertuğrul Bey, Moğollarla verdiği mücadelede sevdiklerini geride bırakmak zorunda kalmıştır. Kardeşlerinden ayrı kalan Ertuğrul Bey, kendisine inananlarla birlikte davasının peşinden giden Ertuğrul Bey, çetin koşullarda mücadele verecektir. Cesaretli, gözü kara, hedefini ıskalamayan Ertuğrul Bey, Türklüğünü tüm Dünya’ya yayabilmek için düşmanlarına karşı büyük bir mücadele vermektedir. Diriliş Ertuğrul izle dizisi TRT 1’de yayın hayatına başlamıştır. Geçmiş […]

Halka izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Eski defterlerin ve davaların, büyük ve küçük yalanların hesabının sorulduğu dizi, TRT 1’de yayın hayatına başlamıştır. Durdurak bilmeyen bir serüveni ekranlara getiren Halka dizisinde, polisiye ve mafya yer almıştır. Uzun soluklu bir macerayı seyretmeye hazır mısınız?

Kadın izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Kocası Sarp ile mutlu bir yuva kuran Bahar’ın hayatı Sarp öldüğüne mahvolacaktır. Sarp’ın ölümünden sonra iki çocuğuyla ortada kalan Bahar, ne yapacağını bilmemektedir. Annesiyle yaşamaya başlayan Bahar, çok zor günler yaşayacaktır. Fakir bir hayat yaşamasına rağmen çocuklarının varlığıyla mutlu olan Bahar, kötü bir hastalığa yakalanacaktır. Kadın izle dizisinin ilerleyen bölümlerinden aslında Sarp’ın ölmediği ve geçmişe […]

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Türkiye’nin en güçlü ailesi Çakırbeyliler’in lideri Hızır, silah ticareti yapmaktadır. Trabzon’da dünyaya geldikten sonra İstanbul’a yerleşen Hızır, yeraltı dünyasında işler yapmaya başladıktan sonra işlerini ilerletmiştir ve büyük bir servetin sahibi olmuştur. Türkiye’nin güçlü iş adamlarının bulunduğu ortamda saygı gören Hızır, güç savaşları içerisinde yer alacaktır. Herkesin tek bir hedefi vardır; Avrupa’nın en büyüğü olmak. Güç […]

Söz izle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Teröristlerin Alışveriş merkezine yaptıkları saldırından birçok insan hayatını kaybetmiştir. Saldırıda nişanlısını kaybeden Üsteğmen Yavuz Karasu, Özel Kuvvetler Komutanlığında görevli askerdir. Teröristlerin kökünü kurutmak için intikam yemini eden Yavuz Karasu, timiyle birlikte her koşulda ülkemiz için büyük bir mücadele verecektir. Yavuz ve timinin vermiş olduğu mücadelenin konusu seyirciye aktarılmıştır.

Filtrele